O firmie

 

BEKERFARB - Farby. Grunty. Impregnaty. Wejdź z Nami w Świat barw!

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku polskim i europejskim od 1989 roku. Patrząc jednak na to, że corocznie zaopatrujemy setki branżowych firm oraz tysiące klientów indywidualnych, głównie w Polsce, Niemczech oraz krajach skandynawskich, nazwanie naszej firmy rodzinną nabiera zupełnie nowego znaczenia. Objawia się ono głównie, poprzez nasze podejście do klienta, które nacechowane jest uczciwością, rzetelnością i najwyższą jakością specjalistycznych produktów. Te trzy rzeczy, to fundament naszej firmy i głównie dzięki nim, codziennie z naszych usług korzysta rzesza zadowolonych odbiorców. Jeżeli jeszcze nie poznałeś nas poprzez reklamy, to nic dziwnego, ponieważ nasze produkty bronią się same, a klienci wiedzą, że mogą na nas polegać. Każdego klienta, traktujemy indywidualnie i z szacunkiem, a poziom naszej obsługi sprawi, że poczujesz się u nas wyjątkowo.

Jeśli chodzi o produkty do pokryć dachowych jak farby, grunty czy impregnaty, jesteśmy liderem na polskim rynku. Dachy znamy „od podszewki”, ponieważ sami przez 25 lat produkowaliśmy poszycia dachowe. Ciężką pracą, przez lata udoskonalaliśmy nasze artykuły, które tym momencie wyznaczają standard jakości na rynku Polskim oraz Europejskim, w dziedzinie produktów, do renowacji pokryć dachowych.

W kwestii produktów do innych powierzchni jak metal, beton czy kostka brukowa, również stajemy się rozpoznawalną marką, a nasze produkty zdobywają coraz szersze grono odbiorców. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie wychodzą z pod szyldu BEKERFARB, a według nas, to synonim najwyższej jakości.

 

 

Mamy ambicje, aby każda osoba, która pomyśli o zakupie specjalistycznych produktów związanych z malowaniem dachów, kostki brukowej, stali, betonu czy każdego innego materiału, który wymaga wysokiej jakości pokrycia – pomyślała najpierw o naszej firmie. Już dziś, to co nas odróżnia od konkurencji, to unikatowość każdego artykułu, który opuszcza nasz zakład. Wychodzimy z założenia, że „produkt, który jest do wszystkiego, jest do niczego”. Dlatego, odpowiadamy na każdą potrzebę, którą przedstawiają nasi klienci. Jeżeli masz problem z jakimś zagadnieniem, lub po prostu chciałbyś się czegoś dowiedzieć, nasi specjaliści zawsze służą fachową pomocą. W ciągu naszej działalności zebraliśmy wiele cennych doświadczeń i wiedzy, którą pragniemy się dzisiaj z Tobą podzielić, wiec zaufaj nam, tak jak zrobiło to już wielu przed Tobą i przekonaj się, że nie rzucamy słów na wiatr.

 

 

Przyświeca nam idea zrównoważonego łączenia trzech rzeczy, a mianowicie: prowadzenia nowoczesnej firmy, z pomaganiem ludziom i ochroną środowiska. Działamy w ten sposób, aby nabywcy naszych produktów mogli używać ich z czystym sumieniem i aby byli świadomi, że korzystając z naszych usług, również przyczyniają się do działania na rzecz natury. Pragniemy uświadamiać innych o wpływie chemikaliów na ekosystem i pokazywać - a nie tylko mówić – co robimy, aby minimalizować te skutki. Potwierdzeniem naszych słów, jest duże zainteresowanie w krajach takich jak Norwegia, Szwecja i Dania, które słyną z najwyższej dbałości o przyrodę. Działamy prawie trzy dekady, i mamy zamiar działać jeszcze bardzo długo, więc aby zyskać zaufanie kolejnych klientów oraz przyszłych pokoleń, troskę o środowisko, stawiamy na pierwszym miejscu, na równi z zadowoleniem naszych klientów.